RussiaUkraine

O nas

Jerzy Miklewski

Prezes Zarządu

Wybitny analityk biznesu hotelarskiego, niezależny ekspert, wykładowca, szkoleniowiec, inwestor. Funkcjonuje na rynku od ponad 15 lat. Właściciel firmy doradczej PROJEKT HOTEL, której głównym celem jest rozwiązywanie wszelkich problemów inwestorów hotelarskich.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie definiowania i realizacji hotelarskich    projektów    inwestycyjnych    poparte  wieloma realizacjami hoteli niezależnych i hoteli operujących pod globalnymi markami hotelowymi, a także własnych (hotele IDEAL o standardzie 2 i 3 gwiazdek hotelowych,  obiekt wielofunkcyjny, w tym hotel PORTIUS o standardzie 3 gwiazdek w Krośnie). Pracował dla setek inwestorów, do dzisiaj współpracujących z firmami HOTELON i PROJEKT HOTEL.

PROJEKT HOTEL od kilku już lat działa na rynku ukraińskim i białoruskim odnosząc tam znaczące sukcesy doradzając lokalnym inwestorom (AKADEMIA INWESTORÓW HOTELARSKICH na Ukrainie czy Hampton by Hilton w Brześciu). Główna specjalizacja: analizy rynków i wszechstronne analizy lokalizacji pod kątem inwestycji hotelarskich. Jerzy Miklewski jest także partnerem FORTECH CONSULTING.

Sergij Pidmogylnyj

Partner

Konsultant w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania. Specjalizacja: turystyka (Ukraina).

 Ma doświadczenie w opracowaniu i realizacji koncepcji, strategii i programów rozwoju turystyki dla obszarów administracyjnych i na obiektach turystycznych (miasta: Kamieniec Podolski, Berdyczów, województwo Iwano-Frankowskie, Tarnopolskie, Mikołajowskie). Organizator różnotematycznych szkoleń, seminariów, konferencji, kongresów, wystaw oraz innych wydarzeń biznesowych i społecznych. Organizator imprez, eventów, podróży. Twórca autorskich, dedykowanych programów tematycznych dla grup korporacyjnych. Współautor turystycznego media-projektu ZIELONY PRZEWODNIK. Jest współwłaścicielem biura turystycznego TERRA INCOGNITA, sieci sklepów sprzętu turystycznego GORGANY.COM, kierownikiem projektów Ukraińskiego Stowarzyszenia Turystyki Przygodowej i Ekoturystyki (UAETA.ORG)

Marcin J. Podobas

Rozpoczął swoją karierę w roku 1995 pracując jako konsultant w firmie grupie inwestycyjnej Nywig SA pracując dla takich klientów jak Amplico czy Bank Pekao SA.

Pełnił funkcję kolejno zastępcy dyrektora inwestycyjnego, dyrektora ds. relacji inwestorskich i prokurenta w Pioneer Real Estate Advisors Poland Sp. z o.o. oraz zarządzanym przez nią pierwszym polskim funduszu nieruchomości – Pioneer Real Estate Fund SA. W latach 2001-2004 pełnił funkcję

dyrektora zarządzającego w firmie Tishman Polska Sp. z o.o. należącej do Tishman Realty & Construction Inc. Gdzie był m.in. konsultantem takich projektów jak Hotel Sheraton Kraków, Hotel Coutryard by Marriott Warsaw, Radisson Blu Gdańsk. Pełnił funkcję prezesa zarządu w spółce BNY NATIONAL TRUSR TFI SA zależnej od Bank of New York Mellon Inc.

W roku 2007 został powołany do zarządu Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA na funkcję wiceprezesa zarządu gdzie odpowiadał m.in. za negocjacje ze Starwood Inc. dotyczące projektu Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach.

Artur Pietraszewski

Artur Pietraszewski z rynkiem nieruchomości jest związany od 1992 roku. Jest doświadczonym konsultantem i operacyjnym menedżerem odpowiedzialnym za kompleksowe zarządzanie przygotowaniem, komunikacją i komercjalizacją projektów deweloperskich, w szczególności projektów mieszkaniowych. Działał jako pośrednik, menedżer odpowiedzialny za marketing i działania PR, budował i kierował dużymi zespołami sprzedażowymi oraz pracował jako analityk rynku i konsultant na terenie całej Polski.

Świadczył usługi dla spółek związanych z międzynarodowym funduszem inwestycyjnym private equity oraz zarządzał jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu procesami komunikacji marketingowej i sprzedaży w giełdowych spółkach deweloperskich. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii rynkowych dla klientów sektora nieruchomości i zarządzaniu ryzykami w procesie deweloperskim.

Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości (PSDRN). W latach 2016 – 2017 Associate Director w strukturach CBRE Polska. W ramach działów Land & Advisory i Capital Markets Investment Properties zajmował się usługami dla firm deweloperskich oraz dla funduszy inwestycyjnych poszukujących projektów inwestycyjnych w obszarze Private Rented Sector (PRS) . W Fortech-Consulting odpowiada za projekty segmentu condo i aparthotelowe oraz projekty mieszkaniowe.

Andrzej Chmielewski

Dyrektor Generalny firmy NOVA GROUP, która od ponad 28 lat należy do liderów branży kosmetycznej, Wellness & SPA.

Jest jednym z założycieli Polskiego Związku Solaryjnego, pełniąc przez kilka lat funkcję wice Prezesa PZS, brał czynny udział w stworzeniu Związku Wystawców Pracodawców Kosmetyki Profesjonalnej, a także w pracach Polskiego Stowarzyszenia Wellness & Spa.

 

Swoim doświadczeniem dzielił się na wielu kongresach i konferencjach organizowanych w Polsce przez znakomite tytuły branżowe, organizacje targowe, czy stowarzyszenia. Jest autorem wielu publikacji dotyczących w/w branż. Andrzej Chmielewski jest zawsze o krok przed konkurencją! Od lat jego firma jest pionierem wielu niespotykanych rozwiązań, wnosi świeżość i innowacyjność do branży kosmetycznej, w SPA & Wellness, w medycynie estetycznej. Setki referencji z najważniejszych hoteli w Polsce.

Olesia Manołowa

Partner ukraiński

Założycielka konsultingowej spółki «Finance in Hotel»

Po ukończeniu studiów z najwyższymi ocenami, rozpoczęła swoją krierę zawodową od wykonywania obowiązków finansisty w hotelu „OPERA” ***** w Kijowie na etapie jego budowy. Od 2004 do 2013 roku pracowała w pierwszym pięciogwiazdkowym hotelu na Ukrainie „Premier Palace” w Kijowie w oddziale finansowo-analitycznym. Spółka «Finance in Hotel» (od 2013) ma podstawową działalnością jest opracowywanie i wdrażanie efektywnych systemów planowania i budżetowania w rachunkowości zarządczej hotelu, restauracji i innych wydziałów hotelu. Olesia Manołowa otrzymała wykształcenie w Szwajcarii w Lausanne Hoteliero School, ukończyła kilka kursów budżetowania i planowania w Rosji, a także otrzymała certyfikat biznes trenera I. Pintusewicza. W 2014 roku doszło do podpisania umowy o partnerskiej współpracy pomiędzy «Finance in Hotel»   i PROJEKT HOTEL obejmującej obszary Polski i Ukrainy.

Dariusz Winnicki

Partner

Zajmuje się szeroko rozumianym interimanagementem w szczególności zarządzaniem hotelami i obiektami konferencyjnymi. Dodatkowo prowadzi działalność doradczą i konsultingową w zakresie budowy i prowadzenia inwestycji hotelowej. Dodatkową gałęzią działalności jest branża IT w ramach której prowadzone są działania dotyczące wdrażania oprogramowania hotelowego oraz optymalizowanie funkcjonowania obiektów pod kątem rozwiązań informatycznych. Uczestnictwo w realizacji następujących projektach: Lido Apartments & Spa, Sarbinowo, Polska (91  apartamentów, 9 domów, SPA oraz restauracja); Kompleks Hotelowo Konferencyjny, Oficjalne Centrum Pobytowe Euro 2012 „OLANDIA”, Prusim, Polska; TOYA Golf & Country Club, Wrocław, Polska; Hotel Amber Baltic ****Hotel Hansa **Amber Baltic Golf Court, Międzyzdroje, Polska Vienna International Hotelmanagement A.G. S.A. z siedzibą w Wiedniu; Hotel “Jan III Sobieski” ****, Warszawa, Polska; Hotel System Management, Hotel System Restaurants, Hotel System Premium Poznań ***, Poznań, Polska; Investon Sp. z o.o. Hotel Ideal * * /* * *, Świebodzin, Polska, Hotel Qubus ****  w Gorzowie Wielkopolskim, Polska.

Robert Dylewski

Prezes Zarządu PHILOXENOS Sp. z o.o.

Spółka podpisała 20-letnią umowę o zarządzanie obiektem hotelowym w Bydgoszczy z  franczyzą sieci Hilton Worldwide, pod marką Hampton by Hilton.

Spółka jest odpowiedzialna za koordynowanie procesu inwestycyjnego, odbiory techniczne i operacyjne, fazę pre-openingu oraz zarządzanie obiektem po jego otwarciu przed i dla sieci Hilton Worldwide oraz spółki Stara Farbiarnia.

Obecnie prowadzone są zaawansowane prace nad uzyskaniem franczyzy sieci Hilton Worldwide dla kilku projektów na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Andrij Ginkuł

Wspólnik i dyrektor wykonawczy w Konsultingowym Stowarzyszeniu «Nawigator» (Ukraina)

Ekspert w zakresie spraw i problemów prawnych (tworzenie prawnych modeliprzygotowywanie projektów norm prawnychobsługa prawna). Kierownik projektówekspert, konsultant w zakresie turystycznego rozwoju Ukrainy a także poza jej granicamiEkspert w zakresie rozwoju infrastruktury turystycznej i produktu turystycznego (definiowanie projektów, definiowanie i przygotowywanie projektowych propozycjiaudyt turystyczny). Praktyczne doświadczenie wynikające z: uczestnictwa w projekcie UE «Pomoc na rzecz Państwowej Agencji Ukrainy do spraw turystyki i sanatoriów»uczestnictwa w zwiększaniu potencjału Państwowej Agencji Ukrainy do spraw turystyki i sanatoriówprzygotowywania państwowego, celowego programu rozwoju turystyki do przedstawienia go pod obrady rządu Ukrainy, uczestnictwa w procesie opracowywania strategii rozwoju turystycznego miasta Kijowawłączając w to marketing i kalendarz współpracy z ekspertami GIZuczestnictwa w grupie roboczej opracowującej folder miasta, prowadzenia szkoleń z tematyki rozwoju turystykiuczestnictwa w projektach rozwoju infrastruktury turystycznej w województwach: Kamieniec Podolski, Iwano-Frankowsk i Czernichów.

Aleksandr Weres

Dyrektor zarządzający firmy «Projektowanie biznesu» (Białoruś)

Aleksandr Weres posiada 10-letnie doświadczenie w sferze doradztwa inwestycyjnego (badania rynku, przygotowywanie dokumentacji przedinwestycyjnej, biznesplanów i modeli finansowych, założeń techniczno-ekonomicznych inwestycji, nadzorowanie inwestycji).

Wykształcenie: Białoruski narodowy techniczny uniwersytet, wydział budownictwa, kierunek zarządzenia budową. Magister nauk ekonomicznych w specjalności marketing, 2005 rok.

Partnerzy

Close Menu
RussiaUkraine