RussiaUkraine

O nas

Jerzy Miklewski

Prezes Zarządu

Wybitny analityk biznesu hotelarskiego, niezależny ekspert, wykładowca, szkoleniowiec, inwestor. Funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Właściciel firmy doradczej PROJEKT HOTEL, której głównym celem jest rozwiązywanie wszelkich problemów inwestorów hotelarskich.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie definiowania i realizacji hotelarskich    projektów    inwestycyjnych    poparte  wieloma realizacjami hoteli niezależnych i hoteli operujących pod globalnymi markami hotelowymi, a także własnych (hotele IDEAL o standardzie 2 i 3 gwiazdek hotelowych,  obiekt wielofunkcyjny, w tym hotel PORTIUS o standardzie 3 gwiazdek w Krośnie). Pracował dla setek inwestorów, do dzisiaj współpracujących z firmami HOTELON i PROJEKT HOTEL.

PROJEKT HOTEL  działa na rynkach ukraińskim i białoruskim odnosząc tam znaczące sukcesy doradzając lokalnym inwestorom (organizacja AKADEMIA INWESTORÓW HOTELARSKICH w tych krajach czy budowa hotelu  Hampton by Hilton w Brześciu). Główna specjalizacja: definiowanie projektów, w tym analizy rynków i wszechstronne analizy lokalizacji pod kątem inwestycji hotelarskich. Jerzy Miklewski jest także partnerem FORTECH CONSULTING.

Sergij Pidmogylnyj

Partner

Konsultant w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania. Specjalizacja: turystyka (Ukraina).

 Ma doświadczenie w opracowaniu i realizacji koncepcji, strategii i programów rozwoju turystyki dla obszarów administracyjnych i na obiektach turystycznych (miasta: Kamieniec Podolski, Berdyczów, województwo Iwano-Frankowskie, Tarnopolskie, Mikołajowskie). Organizator różnotematycznych szkoleń, seminariów, konferencji, kongresów, wystaw oraz innych wydarzeń biznesowych i społecznych. Organizator imprez, eventów, podróży. Twórca autorskich, dedykowanych programów tematycznych dla grup korporacyjnych. Współautor turystycznego media-projektu ZIELONY PRZEWODNIK. Jest współwłaścicielem biura turystycznego TERRA INCOGNITA, sieci sklepów sprzętu turystycznego GORGANY.COM, kierownikiem projektów Ukraińskiego Stowarzyszenia Turystyki Przygodowej i Ekoturystyki (UAETA.ORG)

Marcin J. Podobas

Rozpoczął swoją karierę w roku 1995 pracując jako konsultant w firmie grupie inwestycyjnej Nywig SA pracując dla takich klientów jak Amplico czy Bank Pekao SA. Pełnił funkcję kolejno zastępcy dyrektora inwestycyjnego, dyrektora ds. relacji inwestorskich i prokurenta w Pioneer Real Estate Advisors Poland Sp. z o.o. oraz zarządzanym przez nią pierwszym polskim funduszu nieruchomości – Pioneer Real Estate Fund SA. W latach 2001-2004 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie Tishman Polska Sp. z o.o. należącej do Tishman Realty & Construction Inc. Gdzie był m.in. konsultantem takich projektów jak Hotel Sheraton Kraków, Hotel Coutryard by Marriott Warsaw, Radisson Blu Gdańsk. Pełnił funkcję prezesa zarządu w spółce BNY NATIONAL TRUSR TFI SA zależnej od Bank of New York Mellon Inc.

W roku 2007 został powołany do zarządu Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA na funkcję wiceprezesa zarządu gdzie odpowiadał m.in. za negocjacje ze Starwood Inc. dotyczące projektu Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach

Artur Pietraszewski

Artur Pietraszewski z rynkiem nieruchomości jest związany od 1992 roku. Jest doświadczonym konsultantem i operacyjnym menedżerem odpowiedzialnym za kompleksowe zarządzanie przygotowaniem, komunikacją i komercjalizacją projektów deweloperskich, w szczególności projektów mieszkaniowych. Działał jako pośrednik, menedżer odpowiedzialny za marketing i działania PR, budował i kierował dużymi zespołami sprzedażowymi oraz pracował jako analityk rynku i konsultant na terenie całej Polski. Świadczył usługi dla spółek związanych z międzynarodowym funduszem inwestycyjnym private equity oraz zarządzał jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu procesami komunikacji marketingowej i sprzedaży w giełdowych spółkach deweloperskich. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii rynkowych dla klientów sektora nieruchomości i zarządzaniu ryzykami w procesie deweloperskim.

Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości (PSDRN). W latach 2016 – 2017 Associate Director w strukturach CBRE Polska. W ramach działów Land & Advisory i Capital Markets Investment Properties zajmował się usługami dla firm deweloperskich oraz dla funduszy inwestycyjnych poszukujących projektów inwestycyjnych w obszarze Private Rented Sector (PRS) . W Fortech-Consulting odpowiada za projekty segmentu condo i aparthotelowe oraz projekty mieszkaniowe.

Emanuele Dalnodar

Hotelarstwo to nie tylko jego profesja – to także styl jego życia. Kieruje nim pasja, wizja, wiedza i doświadczenie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi aby otworzyć im drzwi do upragnionego sukcesu.

W ramach Spółki zajmuje się: planowaniem biznesu hotelarskiego, współpracą z biurami projektowymi, audytami hotelowymi, reorganizacją hoteli, szkoleniami i zarządzaniem operacyjnym hoteli.

W swojej karierze zarządzał  z pozycji GM między innymi hotelami  Sheraton w Krakowie i Sheraton w Sopocie.

Partnerzy

Close Menu
RussiaUkraine