1stephotels
1stephotels
1stephotels
26.09-27.09.16
Poznań, Kijów, Mińsk
HOTEL INVESTORS MEETING 2016

   więcejWydarzenie

   więcej


   Wydarzenia

HOTEL INVESTORS MEETING 2016
Termin:   26.09-27.09.16
Miejsce:   Poznań, Kijów, Mińsk   
Opis:

 

PO RAZ KOLEJNY W POLSCE

CYKL SPOTKAŃ OSÓB I FIRM ZAINTERESOWANYCH INWESTYCJAMI HOTELOWYMI I ROZWOJEM HOTELARSTWA NA TERENIE POLSKI, BIAŁORUSI I UKRAINY

HOTEL INVESTORS MEETING 2016 to jedyna w tej części Europy możliwość bliskiego spotkania się i nawiązania współpracy tych wszystkich osób, firm i organizacji (w tym samorządowych), które są zainteresowane skutecznym, szybkim i fachowym definiowaniem i wdrażaniem hotelarskich projektów inwestycyjnych, a także poprawą działalności istniejących już hoteli, poszukujących dla siebie rozwiązań inwestycyjnych i organizacyjnych. W wydarzeniach dochodzi do spotkań inwestorów hotelarskich i właścicieli hoteli, a także władz samorządowych z wybitnymi ekspertami, biurami projektowymi, deweloperami, firmami budowlanymi, wykonawczymi, wyposażeniowymi, instytucjami finansowymi, a także krajowymi i światowymi sieci hotelarskimi potencjalnie zainteresowanymi aktywnym uczestnictwem w tych projektach na terenie Białorusi, Polski i Ukrainy.

W 2015 roku wydarzenie odbiło się szerokim echem na Białorusi i na Ukrainie. W polskiej edycji w HOTEL INVESTORS MEETING Poznań 2015 uczestniczyło blisko 170 osób.

 

TU MOŻESZ ZAPREZENTOWAĆ SWÓJ PROJEKT I ZNALEŹĆ DLA NIEGO ROZWIĄZANIE

Organizatorzy HOTEL INVESTORS MEETING 2016 przewidują więc obecność kilkudziesięcioosobowej grupy inwestorów hotelarskich i właścicieli hoteli, moteli, pensjonatów itp. obiektów prowadzących działalność hotelową, dużych i małych, a także władze samorządowych, z Białorusi, Polski i Ukrainy, którym zapewnią przede wszystkim:

·         możliwość zaprezentowania ich projektów w profesjonalnym środowisku,

·         pomoc w przygotowaniu tych projektów do prezentacji i do dalszych rozmów,

·         możliwość przeprowadzenia spotkań z naszymi wybitnymi ekspertami i z zaproszonymi przez Organizatorów osobami i firmami, z kraju i z zagranicy,

·         bezpłatną w trakcie wydarzeń konsultację ich zamierzeń inwestycyjnych i problemów,

·         poczucie bezpieczeństwa i pełnej poufności w zakresie konsultowanych spraw.

TU MOŻESZ ZAPREZENTOWAĆ SWOJĄ OFERTĘ I ZNALEŹĆ DLA NIEJ KLIENTA

Wszystkim osobom i firmom zainteresowanym spotkaniami z inwestorami hotelarskimi i właścicielami hoteli zapewnimy możliwość:

·         zapoznania się z tym co się dzieje rynkach hotelarskich Polski, Białorusi i Ukrainy,

·         zapoznania się z możliwościami finansowania i dofinansowania działań polskich firm na rynkach Białorusi i Ukrainy, ale także i Polski,

·         zapoznania się z ich najnowszymi, jeszcze niezrealizowanymi, projektami inwestycyjnymi i hotelami,

·         zaoferowania im swoich produktów lub usług,

·         rozmów z firmami, które już działają na rynkach Białorusi i Ukrainy i które mogą wspierać polskie firmy na tamtych rynkach.

Także firmom z Białorusi i z Ukrainy zapewniamy podobne możliwości.

 

Organizatorami tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia są: АКАДЕМIЯ ГОТЕЛЬНИХ ИНВEСТОРIВ z Ukrainy, BUSINESS PROJECTION z Białorusi i PROJEKT HOTEL Sp. z o.o. z Polski, FORTECH CONSULTING,  a także nasi partnerzy.

 

Najbliższe wydarzenie HOTEL INVESTORS MEETING 2016 odbędzie się w Polsce, ponownie w Poznaniu, w trakcie Targów INVEST HOTEL 2016, w dniach 26-27 września 2016 roku, w Pawilonie VII (miniwykłady) i w Pawilonie VIII (spotkania i rozmowy).

 

Program miniwykładów poniżej tutaj...

                                                               

Wydarzenie prowadzone będzie prowadzone w trzech językach: polskim, rosyjskim i ukraińskim. Organizatorzy będą się starać aby osoby posługujące się tylko językiem angielskim nie pozostały bez pomocy.

 

Uczestnictwo w HOTEL IVESTORS MEETING 2016 w Poznaniu jest bezpłatne. Obowiązuje jednak wcześniejsze zgłoszenie mailowe pod adres mailowy:  biuro@projekthotel.pl